Kontakta oss nu
info@smetab.se

Om oss

Scanmatic Environmental Technology AB är ett dotterbolag till Scanmatic AS baserat i Norge. Scanmatic har cirka 165 anställda och omsatte 2016 drygt 650 miljoner kronor.

 

Scanmatics huvudkontor i Arendal, Norge

 


För att kontakta oss, använd formuläret till höger, eller hör av dig direkt till den medarbetaren du önskar komma i kontakt med.

Vi som jobbar på kontoret i Åkersberga är:

 

Mats Riehm, VD
mats@smetab.se
070 58 26 599

Thomas Karlsson, försäljning
thomas@smetab.se
072 45 12 120

Martin Ljus, projektingenjör
martin@smetab.se
070 23 90 145

Joakim Ekelund, projektingenjör
joakim@smetab.se
073 96 11 498

Henry Sulc, projektingenjör
henry@smetab.se
073 96 11 498

Erik Delin, produktion och installation
erik@smetab.se


Scanmatic Environmental Technology AB

Smedbyvägen 8, 18432 Åkersberga. Telefon: 070 58 26 599

Scanmatic AS

Bedriftsveien 17, 4841 Arendal, Norge. Telefon: +47 37059500